Polityka prywatności

Korzystając z portalu Katalog-Kancelarii.pl mają Państwo zapewnione maksimum bezpieczeństwa. Korzystamy tylko ze sprawdzonego oprogramowania, a umieszczenie serwisu na serwerze jednego z najbardziej renomowanych providerów - home.pl - gwarantuje pełną ochronę użytkowników.

Firma "EwTrade" Ewa Marzec - właściciel portalu sklepkawa.pl - zobowiązuje się do ochrony danych osobowych Ogłoszeniodawców korzystających z serwisu, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926). Każdy posiadacz konta ma prawo do wglądu, poprawiania oraz żądania zaprzestania wykorzystywania przez firmę "EwTrade" Ewa Marzec swoich danych osobowych. Jednocześnie informujemy, że portal nie wysyła do użytkowników żadnych materiałów reklamowych ani tzw. spamu, a jedynie informacje niezbędne w czasie dokonywania czynności związanych z administracją konta oraz ogłoszenia.

Bezpieczeństwo płatności internetowych jest gwarantowane przez serwisy internetowe banków, z usług których korzystają Klienci. Szybkie płatności internetowe obsługuje uznany i od wielu lat obecny na rynku serwis Dotpay.pl (dawniej Allpay.pl).

Ponadto pracownicy firmy "EwTrade" Ewa Marzec są zawsze gotowi, by odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania i rozwiać ewentualne wątpliwości. W razie kłopotów z korzystaniem z serwisu zawsze służymy pomocą i rozwiązujemy wszystkie problemy do końca.